Regulamin serwisu oraz polityka prywatności

Korzystanie z portalu miejsce-pamieci.pl oznacza akceptację poniższego regulaminu oraz polityki prywatności.


§1
Portal umożliwia stworzenie tzw. Miejsca Pamięci Osobie lub Grupie Osób, które zmarły, a także znalezienie wsparcia i informacji w poradach zamieszczonych w dziale Artykuły oraz na forum dyskusyjnym.

§2
Stworzona pamiątka może zawierać informacje takie jak: Imię, Nazwisko, Datę urodzin, Datę śmierci, Miejsce Zamieszkania, Miejsce Pochówku, Zdjęcie, Wspomnienie o Osobie, lub Grupie Osób.

§3
Wszyscy internauci odwiedzający portal mają dostęp do danych widocznych na stworzonym Miejscu Pamięci oraz mogą dodawać swoje wspomnienia i przemyślenia a także zapalać symboliczne znicze oraz składać kwiaty.

§4
Właściciel portalu nie odpowiada za treści i zdjęcia opublikowane przez użytkowników portalu. Nie dokonuje się szczegółowej analizy treści, za które w pełni odpowiadają użytkownicy je zamieszczający. Właściciel nie odpowiada za szkody wynikające z korzystania z portalu a także za ewentualne błędy techniczne związane z portalem lub serwerem.

§5
Użytkownik bierze na siebie pełną odpowiedzialność  za skutki umieszczenia na portalu jakichkolwiek materiałów tekstowych i multimedialnych.

§6
Na usługi portalu nie udzielane są żadne gwarancje.

§7
Niedozwolone jest umieszczanie materiałów oraz korzystanie z portalu w sposób łamiący obowiązujące prawo oraz taki, który może być uznany za łamiący normy etyczne oraz moralne lub naruszający dobro osób zmarłych i ich bliskich.

§8
Zabrania się umieszczania jakichkolwiek linków do innych serwisów internetowych.

§9
Zabrania się kopiowania jakiejkolwiek części portalu bez zgody właściciela portalu.

§10
W przypadku gdyby jakiś wpis znajdujący się na portalu według Ciebie naruszał regulamin, prawo lub normy moralne skontaktuj się z nami, a my podejmiemy odpowiednie działania w celu rozwiązania problemu.

§11
Wprowadzane przez użytkowników dane są przechowywane w formie elektronicznej na serwerze. Podawane podczas rejestracji adresy email są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu identyfikacji osób, które w przyszłości chciałyby edytować stworzone Miejsca Pamięci. Pozyskane adresy mail nie są widoczne dla odwiedzających portal, nie zostaną również ujawnione osobą trzecim. Wyjątkiem będzie sytuacja gdyby portal miał zostać odstąpiony innemu właścicielowi.

§12
Tworzenie nowych Miejsc Pamięci oraz korzystanie z forum dyskusyjnego oraz bazy artykułów a także przeglądanie Miejsc Pamięci i dodawanie wspomnień jest bezpłatne. Zapalanie zniczy i składanie kwiatów wiąże się z udzieleniem opłaty za pośrednictwem płatności SMS udostępnianych przez firmę Dotpay S.A.

§13
Założyciel Miejsca Pamięci może je usunąć lub zmienić posługując się loginem i hasłem. Uiszczona opłata w tym przypadku nie jest zwracana.

§14
Dane będą publikowane przez cały czas istnienia portalu miejsce-pamieci.pl

§15
Właściciel portalu ma prawo usunąć wpisy naruszające jego regulamin.

§16
Można stworzyć Miejsce Pamięci każdej zmarłej osobie niezależnie od tego jakiej była wiary.

§17
Jedna zmarła osoba może mieć jedno Miejce Pamięci.

§18
Można stworzyć Miejsce Pamięci dla nieograniczonej liczby osób.

§19
Wspomnienia muszą być zgodne z powagą i charakterem portalu, nie mogą naruszać dobra i spokoju zmarłej osoby..

§20
Istnieje bezwzględny zakaz tworzenia Miejsca Pamięci dla osoby żyjącej. Złamanie tego zakazu jest sprzeczne z istniejącym prawem i będzie ścigane.

§21
Rodzina zmarłego może bezpłatnie wnioskować o zmianę lub usunięcie danych swoich bliskich zamieszczonych w serwisie.

§22
W serwisie działa oprogramowanie Google Analytics - Google, Inc. (“Google”), które tworzy statystyki odwiedzalności mające na celu dostosowanie witryny do potrzeb internautów. Wykorzystywane są pliki cookies dzięki czemu mogą być pobierane informacje na temat rozdzielczości ekranu, wersji oprogramowania Flash, JavaScript, goelokalizacji itp. Informacje te są przechowywane przez Google w USA i mogą byc przekazane osobom trzecim w przypadku naruszenia prawa. Internauta może wyłączyć pliki cookies, jednak może to spowodować wyłączenie części funkcjonalności serwisu dla tego Internauty..

§23
Regulamin może ulegać zmianą dlatego należy na bieżąco kontrolować tę podstronę.

§24
Kontakt z właścicielem serwisu jest możliwy poprzez adres mailowy: kontakt@miejsce-pamieci.pl
DODAJ WSPOMNIENIE

MISJA SERWISU

Miejsce-Pamieci.pl umożliwia z godnością
oraz szacunkiem uwiecznić wspomnienia
o ważnych dla Ciebie osobach.

Oddaj cześć tym, którzy wyprzedzili nas
w drodze do wieczności …

Kontakt z redakcją:
kontakt@miejsce-pamieci.pl